Full Programlar ESET Endpoint Antivirüs indir 5.0.2272.7 Türkçe Full

TorrentOyun Çevrimdışı

TorrentOyun

TO ADMİN
Vip Üye
Gold Üye
Aktif Üye
İlgi Alanı
Oyunlar
9Uh1osm.jpg" rel="nofollow noopener" target="_blank">
9Uh1osm.jpg

WW.jpg

ESET Endpoint Antivirüs 5.0.2272.7 32×64 bit katılımsız Türkçe Full Sürüm indir

Yeni Özellikleri:

ESET Endpoint sürümünün, standart ESET sürümünden farkı; sunucular için uzaktan yönetim seçeneği sunması, daha gelişmiş güvenlik ve ayrıntılı özelliklere sahip olmasıdır. Bu sürüm firma ve kurumsal işletmelere sunulmaktadır. Ve tabiki Security sürümü Antivirus sürümlerinden daha kapsamlı güvenlik sağlar.

Verilerinizi 25 yıldır AV dünyasına yenilikler katan çok katmanlı korumaya emanet edin.
Firma ağlarına yönelik çift yönlü güvenlik duvarı, web kontrolü ve uzaktan yönetim içeren hepsi bir arada güvenlik çözümü.

ESET EndPoint ile Gelen Ek özellikler

# Şimdi Dahada Iyi Ve Akıllı Tespit

# Tüm ölçekten firmalar için bulut destekli tarama, aygıt kontrolü ve uzaktan yönetim gibi gelişmiş teknolojiler içeren antivirus ve antispyware koruması.

# Uç Nokta Koruması
# Firma ağınızı kanıtlanmış antivirus, antispyware ve gelişmiş aygıt kontrolü özellikleri ile güvence altına alın. Geniş özelleştirme seçenekleri içeren ve sistemlerinizi yormayan korumaya güvenebilirsiniz. ESET ThreatsSense ve bulut tabanlı tarama teknolojisi ile uç noktalarınızı koruyun ve antispam çözümü ile istenmeyen e-postaları posta kutunuzdan uzak tutun. Aygıt kontrolü sayesinde yetkisiz USB ve CD’lerin firma bilgisayarlarına erişimini engelleyin.

# Uzaktan Yönetim

# Tek bir yerden tüm ağın güvenlik durumunu izleyin. Geniş bir yelpazedeki özelleştirme seçenekleri sayesinde sistem güvenliğinizi En Çok Aranan ve dilediğiniz şekilde ayarlayın.
RIv6Bfc.png" rel="nofollow noopener" target="_blank">
ZVB.jpg

.: Kurulum Notları :.

# ESET’i Kurduktan Sonra İlk Açılışta Otomatik Güncelleme Yapacaktır. Ardından Sınırsız Lisans Aktif Olacaktır.
# 32 Bit ve 64 Bit Setupları Birleştirilip Ultra Sıkıştırma TÜRÜ Yapılmıştır. Sisteminize Uygun Olanı Kurulur.
# TNOD veya Eset PureFix İçermez. Temiz Bir Kurulum Yapılır. Ömür Boyu Lisanslanır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

Boyutu:118-Mb
Sıkıştırma TÜRÜ: (Rar – Şifresiz)
Taramalar: ESET Nod32 Av. / Güncel Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

QQ.jpg

NORMAL KURULUM

ESET Endpoint

Torrentoyunindir.fun İndirme LİNKLERİ